رونمایی از “تیگو ۵ ” فیس لیفت در هفته آینده / ورود ۲ خودروی جدید چری در نیمه دوم سال به بازار/ پرفروش ترین خودروهای ام وی ام و چری در ایران (+عکس)

0
1510

تیگو 5

معاون فروش شرکت مدیران خودرو از ورود ۲ خودروی جدید این شرکت تا نیمه دوم سال جاری به بازار خبر داد.

معاون فروش شرکت مدیران خودرو در نشست خبری این شرکت در پاسخ به پرسش عصر ایران در زمینه برنامه این شرکت برای عرضه خودروهای جدید وبه روز در سال جاری گفت:مدیران خودرو با توجه به نیازهایی که در بازار وجود دارد هر ساله در زمینه به روزرسانی محصولات و عرضه محصولات جدید فعالیت می کند. امسال هم در حوزه به روز رسانی محصولات طی چند روز آینده شاهد ارائه تیگو ۵ جدید خواهیم بود که عمده تغییرات آن در طراحی داخلی و آپشن های خودرو است.

وی ادامه داد: در نیمه دوم سال جاری نیز ۲ خودروی جدید را رونمایی و به بازار ایران معرفی می کنیم که یکی از آنها خودرویی سدان به نام  ” آریزو ۶” و دیگری یک خودروی شاسی بلند خواهد بود.

به گزارش عصر ایران مدیران خودرو بنا دارد تا در هفته آینده فیس لبفت خودروی تیگو ۵ را طی مراسمی رونمایی کند.

پرفروش ترین خودروهای ام وی ام و چری در ایران کدامند؟

اکبری مدیر فروش مدیران خودرو نیز در این کنفرانس خبری در پاسخ به پرسشی در زمینه پرفروش ترین خودروهای این شرکت در برندهای ام وی ام و چری گفت: در برند ام وی ام خودروی X22 که از ابتدای سال گذشته وارد بازار شد با توجه به ویژگی ها و رده قیمتی مناسبی که داشت نسبت به محصولات دیگر فروش بیشتری داشت و همچنین در میان خودروهای چری هم تیگو ۵ پرفروش ترین محصول مدیران خودرو بوده است.

همچنین در ابتدای این نشست خبری نیز سومین مرحله قرعه کشی “هیجان جام جهانی با مدیران خودرو ” برگزار و ۳ برنده دیگر برای سفر به روسیه نیز مشخص شدند.

یکی از مطالب عنوان شده در نشست خبری ورود خودروی چری تیگو ۵ جدید به بازار ایران بود .تیگو۵ مدلی پرفروش در بازار ایران به حساب می‌آید و بنابر این مدیران خودرو نیز تصمیم گرفته تا نسخه جدید و فیس لیفت آن را به بازار  عرضه کند.

مسئولان این شرکت هنوز در مورد نکات فنی این خودرو در بازار ایران مطلبی را منتشر نکرده اند و احتمالا باید تا هفته آینده که این خودرو رونمایی می شود منتظر ماند. اما برای آگاهی مخاطبان  تصاویری از رونمایی این خودرو در بازار چین را منتشر می کنیم .

تیگو 5
تیگو 5
تیگو 5
تیگو 5