خودروی فورتوی ۲۰۰۰ اسب‌بخاری برای حرکت در شهر (+ویدیو)

0
172
موتور بالگرد حجم بزرگی از فضای درون خودرو را اشغال کرده است و احتمالا جز راننده کسی نمی‌تواند درون آن بشیند.
 با این حال بعید به نظر می‌رسد که این خودروی کوچک از این پس برای حرکت در شهر مناسب باشد.

آیا باور می‌کنید یک اسمارت فورتوی ساده موفق به شکست یک ابرخودرو بشود؟ به نظر غیر ممکن می‌آید اما اگر یک موتور جت در آن قرار گیرد، احتمالا شکست یک ابر خودرو کار چندان سختی به نظر نخواهد آمد.

به گزارش “کارسکوپ”، اسمارت فورتو خودروی کوچک یک نفره‌‌ای است که همواره در تحلیل‌های کارشناسی مورد نقدهای فراوان گرفته و ضعیف عمل کرده‌ است. اما این روزها یک شهروند در آمریکا، فورتو مدل  2008  خود را با یک موتور سه سیلندر و قدرت ۶۰ اسب‌بخار به یک خودروی ۲۰۰۰ اسب‌بخاری تبدیل کرده است.خودروی فورتوی 2000 اسب‌بخاری برای حرکت در شهر (+عکس)

وی در این مسیر از موتور بالگرد “Huey” استفاده کرده و باعث حیرت همگان شده است. بیشینه سرعت این خودرو ۳۵۴ کیلومتر بر ساعت بوده و راننده آن اعلام کرده که در کمتر از ۹ ثانیه شتاب صفر ۲۵۸ تا ۲۷۴ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.وی در این مسیر از موتور بالگرد "Huey" استفاده کرده و باعث حیرت همگان شده است. بیشینه سرعت این خودرو 354 کیلومتر بر ساعت بوده و راننده آن اعلام کرده که در کمتر از 9 ثانیه شتاب صفر 258 تا 274 کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

موتور بالگرد حجم بزرگی از فضای درون خودرو را اشغال کرده است و احتمالا جز راننده کسی نمی‌تواند درون آن بشیند. با این حال بعید به نظر می‌رسد که این خودروی کوچک از این پس برای حرکت در شهر مناسب باشد.موتور بالگرد حجم بزرگی از فضای درون خودرو را اشغال کرده است و احتمالا جز راننده کسی نمی‌تواند درون آن بشیند. با این حال بعید به نظر می‌رسد که این خودروی کوچک از این پس برای حرکت در شهر مناسب باشد.

منبع: عصر ایران